V Indii zatkli za ničenie záhrady… kozu!

Dátum:

„Poriadok musí byť!“ Túto vetu si pravdepodobne vraveli muži zákona v indickom meste Chhattisgarh, keď zatýkali istú Babli za vniknutie na súkromný pozemok a jeho ničenie. Určite si hovoríte, že strážcovia poriadku jednali správne, avšak celá záležitosť má jeden háčik. Súkromný pozemok je totiž záhrada a Babli je koza!

K udalosti došlo v nedeľu, 7. februára. Záhrada, na ktorú sa Babli dostala, patrí sudcovi Hemantovi Ratremu. Ratre je susedom Abdula Hassana. A práve Hassanovej koze sa podarilo preskočiť múrik. Ihneď po preskočení sa „kriminálnička“ vrhla na udržiavaný trávnik, avšak neušetrila ani zasadené plodiny a kvety. Keď sudca uvidel tú spúšť, podal podnet na miestnu políciu. A tak zatkli Hassana spolu s Bablim a umiestnili ich do cely.

bablikoza
Babli pristihnutá pri čine

Hassana už niekoľkokrát upozornili, aby si dával pozor na svoje zviera, ktorého „vyčíňanie“ sa nekonalo po prvý raz. Teraz však majiteľovi Babli hrozí, aj keď bol v podstate len „spolupáchateľom“, za vniknutie na súkromný pozemok a jeho ničenie až dvojročný trest odňatia slobody. Zatiaľ nebolo určené, aký trest by dostala Babli, avšak určite by bol veľmi striktný.

abdulhassan
Abdul Hassan, majiteľ Babli a zároveň jej „spolupáchateľ pri trestnom čine“

Vyšetrovanie vraj stále pokračuje, avšak Hassan spolu s Babli boli údajne prepustení na kauciu. Udalosť sa stala aktuálnym hitom nielen štátnej televízie India Today, ale prirodzene, zaujala aj iné svetové médiá.

Zdroj / Foto: newsunited.com, nydailynews.com, thequint.com  

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...