V lotérii sa rozdalo 500-tisíc: Víťaz bez emócii aj výherkyňa s Covidom!

Dátum:

Hlavný nedeľný vysielací čas patril na obrazovkách RTVS už po tretíkrát očkovacej lotérii, v ktorej sa rozdávali štedré výhry. Kým v uplynulých epizódach nebola núdza ani o sklamanie, tento raz sa podarilo všetkým vyžrebovaným získať vytúžených 100-tisíc eur!

V nedeľu (29. augusta) prebiehalo na obrazovkách RTVS ďalšie žrebovanie národnej očkovacej lotérie, vďaka ktorej pribudlo na Slovensku päť ďalších šťastlivcov. Finančnú výhru vo výške 100-tisíc eur si napokon odniesli Terézia z Hermanoviec, Jakub a Jana z Bratislavy, Veronika z Martina a Viera zo Spišskej Novej Vsi.

Kým niektorí z vyžrebovaných prijali peniaze ako fakt bez prejavenia emócii, počas večera zaznelo aj niekoľko neprehliadnuteľných hlášok. „Jakub, vyzeráš byť typ, ktorý nerozhodí ani ručný granát,” povedal moderátor druhému výhercovi, ktorý po vyrieknutí správneho hesla len stroho zareagoval na skutočnosť, že práve získal desiatky tisíc eur.

Kým tretia odmenená najskôr vyriekla nesprávne heslo „divé mali“, vzápätí sa opravila a „divé maky“ jej taktiež vyniesli fantastickú finančnú hotovosť. Ako však v priamom prenose uviedla, napriek zaočkovanosti je momentálne nakazená pandemickým ochorením Covid-19, na čo sa moderátori snažili promptne reagovať, no moment prekvapenia ostal silnejší.

Štvrtý hosť Andrej Bičan chcel najskôr vojsť do osudia so žrebmi, aby mohol zodpovedne vybrať jedného šťastlivca, no napokon vyžreboval Veroniku, ktorej odporučil, aby peniaze neminula na alkohol a karty, no investovala do nehnuteľnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: RTVS | Foto | Video: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...