V Milujem Slovensko je všetko inak: Novými tvárami šou sú TÁTO neznáma žena a obľúbený herec!

Dátum:

Všetko je inak! Len uplynulý utorok sme vás informovali, že podľa zdroja denníka Nový Čas sa má stať novou tvárou šou Milujem Slovensko obľúbená herečka Zuzana Šebová a spevák Mário „Kuly“ Kollár, no opak je pravdou. RTVS si pre nás totiž prichystala poriadne prekvapenie!

Keď sa v priebehu júna prevalila informácia, že Adela Vinczeová a Dano Dangl už nebudú súčasťou obľúbenej šou Milujem Slovensko, fanúšikovia relácie sa začali okamžite búriť. Na poste lídrov tímov si nedokázali predstaviť nikoho iného a vlnu nevôle vyjadrovali v diskusiách pod článkami či na sociálnych sieťach.

Dlho sa špekulovalo, kto teda, a či vôbec niekto nahradí divákmi preferovanú dvojicu, pričom napokon začali verejnosťou rezonovať rôzne mená. Podľa denníka Nový Čas sa mali stať novými tvárami relácie Milujem Slovensko spevák Mário „Kuly“ Kollár, frontman kapely Desmod, a herečka Zuzana Kubovčíková. Ako však už dnes vieme, tá si môže aj naďalej užívať materskú dovolenku, nakoľko RTVS oficiálne potvrdila mená nových kapitánov tímov.

„Milujem Slovensko je divácky veľmi obľúbený zábavný program už niekoľko sezón. V nových častiach sme sa rozhodli dať šancu mladým talentovaným ľudom. Vybrali sme si skvelého komika Juraja Šoka Tabačeka a populárnu herečku z prešovského divadla Stanku Kašperovú. Pevne veríme, že mladí kapitáni vytvoria skvelú atmosféru v televíznom štúdiu, ktorá sa prenesie aj na televízne obrazovky,“ uviedol programový riaditeľ RTVS Marek Ťapák.

Zdroj: RTVS | Foto: Facebook/ŠouMilujemSlovensko

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...