Všetko je inak! Len uplynulý utorok sme vás informovali, že podľa zdroja denníka Nový Čas sa má stať novou tvárou šou Milujem Slovensko obľúbená herečka Zuzana Šebová a spevák Mário “Kuly” Kollár, no opak je pravdou. RTVS si pre nás totiž prichystala poriadne prekvapenie!

Keď sa v priebehu júna prevalila informácia, že Adela Vinczeová a Dano Dangl už nebudú súčasťou obľúbenej šou Milujem Slovensko, fanúšikovia relácie sa začali okamžite búriť. Na poste lídrov tímov si nedokázali predstaviť nikoho iného a vlnu nevôle vyjadrovali v diskusiách pod článkami či na sociálnych sieťach.

Dlho sa špekulovalo, kto teda, a či vôbec niekto nahradí divákmi preferovanú dvojicu, pričom napokon začali verejnosťou rezonovať rôzne mená. Podľa denníka Nový Čas sa mali stať novými tvárami relácie Milujem Slovensko spevák Mário “Kuly” Kollár, frontman kapely Desmod, a herečka Zuzana Kubovčíková. Ako však už dnes vieme, tá si môže aj naďalej užívať materskú dovolenku, nakoľko RTVS oficiálne potvrdila mená nových kapitánov tímov.

„Milujem Slovensko je divácky veľmi obľúbený zábavný program už niekoľko sezón. V nových častiach sme sa rozhodli dať šancu mladým talentovaným ľudom. Vybrali sme si skvelého komika Juraja Šoka Tabačeka a populárnu herečku z prešovského divadla Stanku Kašperovú. Pevne veríme, že mladí kapitáni vytvoria skvelú atmosféru v televíznom štúdiu, ktorá sa prenesie aj na televízne obrazovky,“ uviedol programový riaditeľ RTVS Marek Ťapák.

Zdroj: RTVS | Foto: Facebook/ŠouMilujemSlovensko