Dobrovoľní hasiči v Námestove sú zdrvení po nečakanej správe. Za zatiaľ záhadných okolností prišiel doma o život len 35-ročný Imrich, ktorý hasičom zasvätil 20 rokov a svoje poslanie miloval. Dojemný odkaz do neba mu poslala aj manželka Veronika. 

Hasiči z Námestova si nedokážu vysvetliť náhlu smrť svojho kolegu. Len 35-ročný Imrich totiž podľa informácií Nového Času doma skolaboval a napriek snahe lekárov sa dobrovoľného hasiča už nepodarilo zachrániť.

V dobrovoľnom zbore pritom pôsobil celých 20 rokov a svoje poslanie miloval tak, že sa nasťahoval do nehnuteľnosti neďaleko stanice, aby bol v prípade potreby na blízku. Kolegovia za ním po nečakanej smrti smútia: “Ťažko sa to vyjadruje, ešte ťažšie sa to prežíva… Dnes, 2.2.2022, nás náhle opustil náš člen, hlavný strojník a hlavne kamarát Imrich J.. Drž sa tam hore a dávaj na nás pozor. Odpočívaj v pokoji,” odkázali.

Dojemné slová do neba venovala svojej láske na sociálnej sieti aj manželka Veronika: “Moje kakavečko najmilovanejšie. Neverím, nerozumiem, nechápem. Ťažko sa mi hľadajú slová, no bol si pre mňa všetkým. Ďakujem za to všetko krásne, čo sme spolu prežili, že si tu pre mňa vždy bol. Milujem ťa.” Pred pár hodinami šokovala aj smrť mladého hokejistu, ktorý sa mal obesiť na bratislavskej Kolibe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/DHZ Námestovo(Oficiálna stránka), Veronika J.