Len v nedeľu zrušil pre infekčné ochorenie účasť v Na telo Robert Fico, kým na JIS v Bratislave leží poslanec OĽaNO Ján Kerekréti. Najnovšie sa dostal do starostlivosti lekárov aj 47-ročný poslanec Sme rodina, ktorý je na lôžku hospitalizovaný už tri dni.

Podlomené zdravie trápi v posledných dňoch aj viacerých politikov. Najnovšie priznal problémy taktiež poslanec Sme rodina Ján Krošlák. 47-ročný politik je už tri dni hospitalizovaný na lôžku, pričom problém mu má robiť vestibulárny aparát v uchu.

Jeden deň beháte, plávate, žijete naplno a na ďalší sa zobudíte o šiestej ráno s hlavou v kolotoči. Moje uši sa rozhodli, že si z mojej hlavy urobia helikoptéru a z môjho žalúdka… Ležím v nemocnici už tretí deň,” priznal narovinu na sociálnej sieti a priložil aj fotografiu z lôžka.

Ako politik prezradil, krúti sa s ním v dôsledku poruchy celý svet. Verí však, že ho lekári dajú čoskoro do poriadku, pričom v komentároch uviedol, že by bol rád v práci najmä v utorok. Zrejme narážal na odvolávanie ministra financií Igora Matoviča, ktoré bolo odložené práve na 4. októbra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ján Krošlák │ Foto: FB/Boris Kollar, Ján Krošlák