Takmer denne na Slovensku dochádza k vážnym dopravným nehodám, ktoré sa neraz končia tým najfatálnejším scenárom. K smrteľnému nešťastiu došlo len pred pár hodinami v okrese Žilina, kde vyhasol život mladého motocyklistu.

2. júna vo večerných hodinách došlo na ceste v obci Ďurčiná v smere jazdy do Rajca k smrteľnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 25-ročného muža. Mladíkovi sa stalo osudným, že viedol skúter bez predpísanej ochrannej prilby, keď z doposiaľ presne nezistených príčin zachytil predným kolesom obrubník. Potom, čo došlo k jeho pádu, utrpel zranenia hlavy, ktorým v nemocnici, žiaľ, podľahol.

K ďalšej nehode boli záchranné zložky privolané v katastrálnom území obce Kolárovice, kde vodička motocykla značky Honda prešla v smere od Bytče na Makov do protismeru. Tu sa zrazila s osobným motorovým vozidlom, pričom bola prevezená do nemocnice. 32-ročná žena vykonala dychovú skúšku s negatívnym výsledkom. Ďalšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj