To je ale šok! Mária Trošková ako Ficova exporadkyňa nebola jediná, ktorá mala vzťah s kontroverzným podnikateľom Antoninom Vadalom. Táto miss rovnako z politiky, mala chodiť s Vadalom až 12 rokov a aha, čo stihla!

Taliansky podnikateľ Antonino Vadala tvoril v minulosti pár s exporadkyňou Fica Máriou Troškovou, s ktorou sa malo podľa slov jej mamy schyľovať aj ku svadbe. To však nebola jediná miss z  politiky, s ktorou mal kontakty. Topky odhalili, že Vadala mal tvoriť až 12 rokov pár s bývalou MISS Lučenec ´99 Denisou Bahledovou, ktorá sa aktuálne nachádza na materskej v ústraní pri Lučenci.

V období, kedy však chodila s Vadalom, pracovala na významnom poste na ministerstve pôdohospodárstva za čias Jahnátka, kde mala údajne prerozdeľovať eurofondy v poľnohospodárstve, čím mal byť taliansky podnikateľ vo veľkej výhode. Podľa informácii mala dokonca práve ona zoznámiť Vadalu so Smerákmi a Ficom, a uviesť tak Taliana do vysokej spoločnosti s dobrými kontaktmi. Hoci dnes tvrdí, že bola vo veci netransparentného čerpania eurofondov vypočutá na polícii, samotná polícia o takomto prípade nemá žiadne informácie. Zaujímavá kauza tak zrejme bude mať pokračovanie.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook, drobny.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.