Šoubiz V relácii 5 proti 5 zasiahla ľudskosť: Dojímavé gesto pre osudom skúšanú...

V relácii 5 proti 5 zasiahla ľudskosť: Dojímavé gesto pre osudom skúšanú rodinu!

V relácii 5 proti 5 sa opäť raz potvrdilo, že ľudskosť ešte nevymrela a dokáže vyhrať nad peniazmi. Dôkazom toho bolo aj toto dojímavé gesto pre rodinu s ťažkým osudom.

V rodinnej zábavnej relácii 5 proti 5 sa vo štvrtok večer proti sebe postavili tradične dve slovenské rodiny, aby si vďaka správnym odpovediam nahnali do rozpočtu nejaké peniažky. Vyhrať však môže iba jedna, zatiaľ čo druhá odíde s dlhým nosom. Pri predstavovaní rodín sa moderátor Andrej Bičan dozvedel, že kapitánka jedného tímu nemôže pracovať, pretože sa doma stará o 23-ročné postihnuté dvojičky. Zákonom schválnosti však práve táto rodina vypadla a nemala si domov odniesť ani cent.

Vtedy sa však ozvala ľudskosť druhej rodiny, ktorá navrhla venovať časť svojej výhry osudom skúšanej rodine. Toto dojímavé gesto sa dotklo aj moderátora Bičana, ktorý sa okamžite pridal s návrhom, že rodine doloží toľko, aby to bolo na konečnú finálovú výhru, teda do 1500 eur: „Nechcem o tom veľmi hovoriť. Každý, kto môže, pomôže,“ dodal pre Nový Čas skromne zabávač.

Zdroj: cas.sk, Facebook | Foto: RTVS