V Rusku končí Instagram, influencerka plače: „Je to zmysel života!“

Dátum:

V aktuálnom období si už takmer nikto nedokáže predstaviť život bez internetu, pričom sociálne siete zohrávajú v životoch nezanedbateľného množstva ľudí zásadnú úlohu. Kým niektorí ich využívajú na komunikáciu so vzdialenými príbuznými či priateľmi, pre iných znamenajú životný štýl, či dokonca zdroj príjmov.

V dôsledku vojenského konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou pristúpili viaceré známe spoločnosti k ukončeniu pôsobenia v najväčšom štáte sveta. Na žiadosť štátnej cenzúrnej rady však Rusko vypne 14. marca aj Instagram, nakoľko sa na ňom majú šíriť výzvy k násiliu proti ruským občanom. V Putinovej krajine ho však využívajú milióny followerov, pričom pre nich znamená nielen životný štýl, ale aj zdroj príjmu.

V dôsledku predmetnej informácie sa na Twitteri začalo šíriť video ruskej influencerky, ktorá plače, nakoľko Instagram považuje za zmysel svojho života! „Myslíte si, že byť instagramová blogerka je pre mňa len zdroj príjmu. Ale pre mňa je to zmysel života, moja duša, niečo, s čím sa budím a zaspávam už zas*aných päť rokov vkuse,“ šokuje mladá žena. Ako tiež dodáva, aktuálne je vo fáze popierania a spolu s ďalšími známymi ruskými tvárami Instagramu si nedokážu predstaviť, ako budú bez sociálnej siete fungovať.

V uplynulých dňoch bol v Rusku zablokovaný prístup k Facebooku, pričom aktuálne nasleduje Instagam. Spoločnosť Meta, ktorá prevádzkuje obe sociálne siete, má s odvolaním na agentúru Reuters zverejňovať výzvy k zneškodneniu prezidenta Vladimira Putina či k páchaniu násilia voči ruským vojakom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...