V seriáli Milenky hercov nespája iba práca: Zafungovalo rodinkárstvo?!

Dátum:

Televízia Markíza pred pár týždňami spustila seriál Milenky, ktorý si okamžite získal predovšetkým nežnejšie pohlavie divákov. V projekte účinkujú naši najlepší herci, pričom ich nespája iba práca, ale aj rodinné vzťahy.

Príbeh štyroch rozdielnych žien, ktoré majú večné problémy s láskou, divákov zaujali a tak nie je vylúčené, že môžeme vidieť aj niekoľko sérií úspešného seriálu. Hlavou a srdcom príbehu nerozlučných kamarátok je mama a syn, konkréte syn herca Janka Kronera (61), režisér Jakub Kroner (31), pričom producentkou je Adriana Kronerová (režisérova mama).

Do seriálu však pribudne herečka Henrieta Mičkovicová (50), ktorá je dlhé roky partnerkou Alexandra Bártu (42). Ten hrá v seriáli od prvej časti. Heňa si tentokrát zahrá v seriáli manželku Lukáša Latináka a rozhodne zamieša karty. No obaja odmietajú, že by si k práci navzájom dopomohli, ale faktom zostáva, že herečka nemusela prejsť žiadnym konkurzom a úloha jej bola priamo ponúknutá.

V seriáli hrajú aj sestry, Veronika a Daniela Nízlové, ktoré spoločne stvárňujú postavu Lindy, podvádzanej manželky. Tvorcovia seriálu si ich vybrali predovšetkým vďaka tomu, že ide o jednovaječné dvojičky. Natáčanie si tak prispôsobujú na základe iných pracovných povinností, keďže diváci iba ťažko spoznajú medzi nimi rozdiel.

Jakub Kroner je režísérom seriálu

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...