Obľúbená relácia V Siedmom nebi sa opäť vrátila na televízne obrazovky. Po dlhšej odmlke moderátor predstavil prvé srdcervúce príbehy ľudí, s ktorými sa osud tvrdo zahral. V úvodnej epizóde sa dokonca objavil hosť z politickej scény s cieľom pomôcť!

Populárna televízia JOJ v minulosti neraz privítala účasť politikov, ktorí pomáhali rodinám hlavne finančne. Ich prítomnosť však vyvolala u divákov natoľko búrlivé diskusie, že tvorcovia sa napokon rozhodli dať im na istý čas stopku. Tento verdikt však zrejme nedávno prehodnotili, keďže diváci mohli počas víkendu vidieť v akcii Petra Pellegriniho, ktorý priložil ruku k dielu.

Bývalý premiér sa objavil v príbehu 39-ročného Mária, ktorý bojuje s vážnymi zdravotnými problémami. Žiaľ, život mu zásadne komplikuje nádor, pričom ten mu najnovšie ochromil aj chôdzu. I keď je úplne odkázaný na pomoc svojej mamy, príspevok na výstavbu bezbariérovej kúpeľňe nedostal. Šéf strany Hlas-SD tak zavítal do obce Čenkovce, pričom oblek vymenil za monterky, aby pomohol pri prerábke.

Podľa Vila Rozborila to vyzeralo tak, že politik mal ráno zasadnutie v parlamente a následne išiel makať do Máriovho bytu až do noci. Celú pomoc taktiež financoval. Moderátor relácie zdôraznil, že sa Pellegrini rozhodne neulieval a robil všetko, čo mu nakázal vedúci majster.

Účasť opozičného poslanca v relácii nenechala chladných ani slovenských divákov, ktorí mu to dali poriadne ,,vyžrať“. Mnohí našinci ho upozornili, že pomáhať môže aj v tichosti bez reflektorov a kamier. Občania sa však zhodli na tom, že išlo o výbornú príležitosť, ako využiť smutný príbeh na politickú reklamu. ,,Takto sa vyrábajú sympatie u budúcich voličov- cez emócie,“ poznamenal Roman na sociálnej sieti.

Podľa Slovákov mal tak bývalý smerák postranné úmysly v podobe predvolebnej kampane, keďže sa čoraz viac skloňujú predčasné voľby. ,,Akoby nepriamo prezentoval novú koalíciu Hlas-SD, SaS a PS. Trošku si pobúchal po kúpeľni a pre mnohých bude teraz hrdina-politik,“ myslí si Mária. Miroslav sa zase domnieva, že cieľom jeho účinkovania bolo upozorniť na blížiace sa referendum, ktoré môže spôsobiť pád vlády.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV JOJ