37-ročná Kate, vojvodkyňa z Cambridgea a druhý následník trónu princ William majú byť údajne v šťastnom očakávaní štvrtého kráľovského potomka. Práve to si myslí verejnosť potom, ako sa krásna manželka budúceho kráľa ukázala na kráľovských dostihoch Royal Ascot.

18. júna sa princ William a Kate Middleton zúčastnili kráľovských dostihov Royal Ascot, na ktoré si vždy očarujúca brunetka zvolila nádherné šaty belasej farby. Okamžite po zverejnení fotografii sa však mamička troch detí stala stredobodom pozornosti, keď si fanúšikovia rodiny z Cambridgea všimli jednoznačné indície, podľa ktorých má byť Kate zaručene v šťastnom očakávaní štvrtého potomka.

Brunetka si mala údajne neustále schovávať bruško za kabelku, pričom sa ho nevedomky i niekoľkokrát dotkla. Celú vec navyše podporilo vyhlásenie zdroja priamo z paláca, ktoré hovorí, že Kate by mala rada ďalšie dieťatko. “Deti z celého srdca miluje a aj napriek tomu, že predchádzajúce tehotenstvá boli z dôvodu veľkých nevoľností veľmi komplikované, je pripravená prejsť ďalším,” uviedol zdroj, ktorý nechcel byť menovaný.

Aj keď by Kate Middleton bola skutočne tehotná, momentálne by sa nachádzala v rannom štádiu gravidity, pričom bruško by nebolo vo voľných šatách rozhodne vidieť. Anglická rodinka sa však aktuálne teší predovšetkým z princa Louisa, ktorý sa narodil v apríli minulého roka, princeznej Charlotte (3) a najstaršieho princa Georga, ktorý má päť rokov.

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Zdroj: express.co.uk | Foto: GettyImages, Instagram/kensingtonroyal