Bratislavský Slovan po tom, ako vypadol v Európskej lige s lotyšskou Jurmalou, mal trpezlivosť, tú však po včerajšej prehre s Podbrezovou vedenie klubu stratilo. Slovan tak bude v priebehu desiatich rokov hľadať už štrnásteho trénera.

[sociallocker]Nikodimos Papavasiliou vydržal v klube približne rok. V uplynulej sezóne sa mu so Slovanom nepodarilo vybojovať žiadnu trofej, v lige skončil druhý za Trenčínom, v pohári s rovnakým súperom prehral finále. V úvode tejto sezóny klub hanebne vypadol so štvrtým tímom lotyšskej tabuľky a včerajšia prehra po zlom výkone sa mu stala osudnou.

To, či je v Slovane všetko len vina trénerov, necháme na vaše posúdenie. No pri pohľade na prázdne tribúny a jednanie vedenia klubu so svojimi zamestnancami, v klube asi nie je všetko s kostolným poriadkom.

Klub dočasne povedie Vladimír Koník, tréner staršieho dorastu. O novom trénerovi sa rozhodne už počas tohto týždňa, kto ním bude, ostáva záhadou.

Reakcia Papavasilia po prehratom zápase v Podbrezovej: “Neexistujú žiadne výhovorky, tento výkon bol neakceptovateľný. Hráči neukázali charakter a tento zápas si poriadne rozoberieme. Po tomto výkone som nahnevaný a predpokladám, že nahnevaní musia byť aj sami hráči.” No na rozobratie zápasu už príležitosť nedostal.

Zdroj: hetrik.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]