Známy slovenský spevák, skladateľ a textár, ktorého preslávili úspešné piesne ako Mandolína, Neľutujem či Dovtedy, sa rozhodol pre rázny krok vo svojom živote. Po dlhoročnom vzťahu s partnerkou Kristínou vhupli do stavu manželského.

Začiatky Adama Ďuricu sa viažu k prvému ročníku Slovensko hľadá Superstar, ktorá sa vysielala v roku 2004. Aj napriek tomu, že sympatický spevák bol nominovaný na tzv. divokú kartu, do finále sa už nedostal. Úspech sa dostavil až o pár rokov neskôr, keď svetu predstavil single ako Mandolína, Neľutujem, Dovtedy či Navzájom. Na konte má celkom štyri albumy a mnohé ocenenia ako OTO či Zlatý slávik.

29-ročnému rodákovi z Nitry sa nedarí len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. Dlhé roky po jeho boku stojí Kristína, ktorá je jeho láskou ešte zo študentských čias. Dvojica však svoj vzťah posunula o level vyššie, keď sa rozhodli vstúpiť do stavu manželského. Oceňovaný a nadaný hudobník sa s touto radostnou správou pochválil prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnil ich prvú novomanželskú snímku, ku ktorej pripísal: “Odteraz už iba SPOLU”. 

Foto | Zdroj: Instagram