Americká modelka a herečka Eva Longoria (41), ktorú poznáme predovšetkým z úspešného komediálneho seriálu Zúfalé manželky sa v sobotu po tretíkrát vydala. Jej vyvoleným sa stal mexický podnikateľ Jose Antonio Baston (47).

[sociallocker]Svadba sa konala v mexickom meste Valle de Bravo a na ich veľký deň bolo pozvaných vyše dvesto hostí, z toho niekoľko celebrít, medzi ktorými nechýbali David a Victoria Beckhamovci, Penélope Cruze, speváčka Kate Perry či Ricky Martin.

svadba1

Zaľúbenci sa spoznali už pred tromi rokmi a romantické zásnuby sa konali minulý rok na pláži v Dubaji, ktoré herečka pokladá za nezabudnuteľný zážitok. Na svadbe, ktorá bola do posledných chvíľ utajovaná, žiarila Eva v nádherných šatách, ktoré jej pravdepodobne navrhla Victoria Beckham. Slávnostná ceremónia prebiehala v angličtine a v španielčine.

svadba

Pre herečku bola táto svadba treťou v poradí. Prvé manželstvo s hercom Tylerom Christopherom trvalo iba dva roky a o rok dlhší bol druhý pokus s basketbalistom Tonym Parkerom, ktorý bol Eve neverný. Snáď jej už toto manželstvo aj konečne vydrží.

Zdroj: vanityfair.it | Foto: Facebook[/sociallocker]