V sobotu (19. novembra) prijala polícia Slovenskej republiky oznámenie o vražde v jednom z rodinných domov v obci Plevník- Drienové. V skorých ranných hodinách tu bolo objavené telo ženy bez známok života, pričom na tiesňovú linku 158 mal zavolať jej kamarát.

„V rodinnom dome v obci Plevník – Drienové bola nájdená mŕtva žena a dvaja muži pod vplyvom alkoholu. Policajti miesto udalosti okamžite zabezpečili a po vykonaní nevyhnutných procesných úkonov si vec prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne,“ uviedla k prípadu polícia, ktorá na základe dôkazov zistila, že čin mal mať se*uálny motív.

Páchateľ mal najskôr ženu škrtiť a následne ju zneužiť napriek tomu, že sa bránila, kričala a snažila sa ho od seba odtlačiť. „Konaním páchateľa boli žene spôsobené zranenia s následkom smrti. Na mieste činu polícia obmedzila na osobnej slobode dvoch mužov a vykonala všetky prvotné neodkladné a neopakovateľné procesné úkony,“ dodala hovorkyňa Katarína Kuzmová s tým, že obvinenie bolo vznesené 28-ročnému mužovi, ktorému hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol/TN kraj