Obe majú za sebou nevydarené vzťahy s mužmi, pri ktorých zistili, že to pre ne nie je to pravé orechové. Populárna americká speváčka s talianskymi koreňmi už dlhšie preferuje ženy a, zdá sa, že je na tom rovnako aj česká modelka a moderátorka.

Reč je o 42-ročnej Laure Pergolizzi, na celom svete známej pod prezývkou LP, a českej Miss z roku 2018 Ivete Maurerovej. Dievčatá sa spoznali v Prahe, ktorú speváčka navštevuje pomerne často. Stalo sa tak aj v máji minulého roku, kedy s ňou Iveta robila rozhovor v rannom vysielaní TV Nova.

Baby si padli do oka, ostali v kontakte a LP atraktívnej blondínke dala ponuku účinkovať v jej videoklipe Dayglow, ktorý sa natáčal na pražskom Prague Pride.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Iveta Maurerová Miss ČR 2018 (@iveta.em)

26. decembra prišlo obrovské prekvapenie, keď sa na instagramovom profile LP objavila fotografia z Londýna, na ktorej si dáva bozk na ústa práve s českou kráskou. Tá ich lásku pre nova.cz oficiálne potvrdila.

„Vo vzťahu sme skoro päť mesiacov a veľmi si to užívame. Nikdy som nebola šťastnejšia. Je to najlepší človek, akého som kedy poznala a ja som veľmi šťastná, že môžem mať po boku tak úžasného a láskavého človeka s takým zlatým srdcom. Vážim si to, a áno, som zamilovaná až po uši od prvého okamihu, keď som ju uvidela,“ prezradila 25-ročná Iveta.

Zdroj: Nova.cz | Foto: Instagram/iveta.em