Vo svetovom šoubiznise sa rozpadol ďalší známy párik, ktorý je už oficiálne aj rozvedený. Obľúbená a najmä prestížnymi cenami oceňovaná herečka je tak znovu single.

[sociallocker]Populárnej hereckej stálici krachlo v poradí už tretie manželstvo. Halle Berry, ktorá sa v roku 2013 vydala za muža z rovnakej brandže, je opäť slobodná. Dvojica sa stretla počas natáčania filmu “Dark Tide” a ich vzťah sa začal vyvíjať turbulentnou rýchlosťou. Rok po stretnutí si 50-ročný francúzsky herec Olivier Martinez pokľakol pred filmovú “Cartwoman” a zasnúbili sa. Rok 2013 bol pre oboch prelomový, pretože sa zobrali a zároveň sa im narodil ich prvý spoločný potomok Maceo Robert Martinez.

Manželstvo hereckej dvojice je už minulosťou

Halle a Olivier podpísali rozvodové papiere už koncom roka 2015 a podľa zahraničného portálu tmz.com ich súd už oficiálne rozviedol. Už ex-partneri sa zároveň dohodli aj na spoločnej starostlivosti o ich trojročného syna. Z Halle Berry sa tak stala slobodná mamička dvoch detí. Prvého potomka, dcéru Nahlu, má s modelom, s ktorým však nikdy nevstúpila do stavu manželského.

K známej herečke sa čoskoro pridá aj hudobná hviezda Sia, ktorá prednedávnom svetu oznámila, že sa s manželom tiež rozhodli ukončiť svoj vzťah.

Foto: Instagram, YouTube, depositphotos.com | Zdroj: tmz.com
[/sociallocker]