Senicou pred pár dňami otriasol šokujúci prípad, pri ktorom zomreli v studni dvaja ľudia. 29-ročný muž bol policajný vyšetrovateľ, no identita 41-ročnej ženy sa prezradila až nedávno. Išlo o bývalú športovú reprezentantku Slávku Mihálovú, ktorej dcérka zanechala bolestivý odkaz.

Pred pár dňami došlo v Senici k strašnej tragédii, keď zo studne vytiahli dve bezvládne telá. 29-ročný Filip bol policajný vyšetrovateľ a zanechal za sebou rodinku, rovnako ako aj 41-ročná Slávka. Privolaní hasiči už dvom ľuďom pomôcť nedokázali a na mieste v 5-metrovej hĺbke bola potvrdená zvýšená koncentrácia oxidu uhličitého, ako aj čpavku, ktorá zrejme stála za ich otravou.

Slávka, ktorá zrejme susedovi len pomáhala, bola pritom podľa informácii portálu ŠportAktuality úspešnou športovou reprezentantkou a aktívne sa venovala volejbalu v Prešove, Žiari nad Hronom, ale aj v Senici či Poľsku. Začínala však s atletikou a ku volejbalu sa dostala ako 15-ročná. Slávka za sebou zanechala smútiacu rodinu, manžela Andreja, synčeka Tomáša (7) a dcérku Slávku (14), ktorá sa venuje tenisu.

Práve mladá tenistka zanechala na sociálnej sieti pre milovanú mamu bolestivý odkaz, ktorý si môže prečítať už len z neba: “Slzy sa kotúľajú neustále, môj žiaľ sa prehlbuje a moje srdce je rozbité na milión častí. Odišiel mi človek, ktorý neznamenal len slovo mama. Osoba, ktorá znamená tak veľa, moja maminka, moja sestra, moja najlepšia kamoška, moja bútľavá vŕba. Je nepredstaviteľné, že tieto emócie, radosti, starosti nebudeš zdieľať so mnou. Naučili ste ma s tatom, čo je láska, vnímať veci úplne inak, a že láska a pokora je na prvom mieste. Aj keď si zostala pri mne krátko, ja ti ďakujem za tých krásnych 14 rokov. Nechápem, prečo sa toto práve nám mohlo udiať! Ale jedno viem, si veľký môj HRDINA, HRDINA nás všetkých, išla si zachrániť život a život to zobralo aj tebe. Si najväčšia hviezda pre mňa,” napísala krásne, no smutné slová.

Úspešná športovkyňa s rodinou
Slávka zanechala za sebou synčeka Tomáša a dcérku Slávku

Zdroj: sport.aktuality.sk │ Foto: Facebook/Andrej Mihal, Slavka Mihalova, Slávka Mihálová