Talentová súťaž, v ktorej môžete predviesť svoje nadanie bez ohľadu na zameranie, vek, národnosť či akékoľvek iné obmedzenia, sa teší mimoriadnemu úspechu po celom svete. Kým diváci šou Česko Slovensko má talent už poznajú všetkých súťažiacich, ktorí sa svojim vystúpením prebojovali vďaka zlatému bzučiaku priamo do finále, austrálsku verziu projektu očaril mladý muž so zrakovým postihnutím.

22-ročný Paul Kapeleris je mladým hudobníkom, ktorý nadovšetko miluje spev a hru na klavír. Vášnivý muzikant sa v aktuálnom ročníku šou Austrália má talent odhodlal prekročiť svoj tieň a vystúpil pred štyrmi porotcami. Rodák zo Sydney trpí zrakovým ochorením od útleho detstva, pričom momentálne vidí už len na 5 % a začínajú sa u neho prejavovať i problémy so sluchom.

Ani to však Paula neodrádza od plnenia si vlastných snov, pričom spev je jeho zmyslom života. Aj z tohto dôvodu sa postavil pred kamery televíznej šou, kde prísna porota absolútne stratila reč. Po hudobnom čísle si nielenže vyslúžil standing ovation a mnohí nedokázali udržať slzy, no herečka a speváčka Lucy Durack ho poslala do absolútneho finále!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<