Markizácka relácia Teleráno je okrem iného známa aj tým, že netrpí núdzou o nečakané prekvapenia či doslova trapasy. Jeden taký sa podarilo vyrobiť aj počas piatkového vysielania, keď Kvetka Horváthová robila rozhovor so ženíchom Reném zo Svadby na prvý pohľad. 

Šou Svadba na prvý pohľad pokračuje po úspechu ďalšou sériou, v ktorej sa okrem iných predstavili aj Petra a René. Kým nevesta neskrývala zo svojho vyvoleného sklamanie, ženích je nadmieru spokojný a snažil sa svoju polovičku upokojiť. Po odvysielaní prijal pozvanie aj na videorozhovor v markizáckom Teleráne, ktoré však nedopadlo najlepšie.

Kvetka Horváthová totiž hosťovi položila jednoduchú otázku, na čo sa najviac tešil, keď uvidel Petru pred oltárom po prvýkrát. Prostoduchá odpoveď však moderátorov možno trochu zaskočila: „Na svadobnú noc,“ vypadlo z Reného.

Kvetka sa však nevzdávala a pridala aj ďalšiu otázku. Po skonštatovaní, že medzi dvojicou bolo aj dosť dusno, no napokon mohlo prísť krásne udobrovanie, René svojou druhou odpoveďou ešte viac zaklincoval.Najlepšie je udobrovanie se*om,“ dodal mladý muž, ktorý sa evidentne riadi heslom, čo na srdci, to na jazyku. Moderátori a zjavne aj réžia však ostali v miernom pomykove a vstup urýchlene ukončili. Kvetka poďakovala hosťovi jednou vetou a s Reném sa okamžite rozlúčila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj Foto: Televízia Markíza/Teleráno