Šoubiz V zdraví aj chorobe: Dojímavý čin manžela Anety Pariškovej!

V zdraví aj chorobe: Dojímavý čin manžela Anety Pariškovej!

Mimoriadne obľúbená moderátorka hlavného spravodajstva Aneta Parišková prežíva jedno z najzávažnejších životných období. Zákerná choroba jej bola diagnostikovaná v čase, kedy bol jej manžel odcestovaný v Amerike. Tomu sa však podarilo vybaviť všetko potrebné na to, aby bol pri svojej láske na Slovensku už o štyri dni neskôr.

Láska ako z románu. Niktorí po nej túžia, iní ju zažívajú. Aneta Parišková s čerstvým manželom Miroslavom Polakovičom si prechádzali ťažkou skúškou v čase, kedy musel pracovne odcestovať do USA. Keď však bola moderátorke zistená závažná diagnóza rakoviny, Miroslav neváhal a vybavil všetko potrebné k okamžitému návratu. „To bol naozaj zázrak. Pretože on, keď sa dozvedel, že mám nádor, on za 4 dni dal všetko dokopy,“ priznala pre TV Joj Aneta.

V náročných časoch koronavírusu a opatreniach spojených s pandémiou však nejde všetko tak jednoducho, ako by si jeden prial. Aneta s Miroslavom však mali šťastie v nešťasti: „V tom čase, zhodou okolností, keď on pricestoval od pondelka, tak začala platiť výnimka pre ľudí, ktorí sa starajú o tažko chorých rodinných príslušníkov…“ Aneta, ktorá sa v polovici septembra vrátila späť na televízne obrazovky, sa z manželovej prítomnosti a pomoci teší. Pomáha jej s deťmi, stará sa aj o ňu. Okrem iného pre TV Joj uviedla aj dojímavé vyznanie: „Som si naozaj zobrala za manžela najlepšieho chlapa na svete.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk | Foto: IG/ aneta_pariskova_official