Petra Vajdová (34) si po strastiplnej ceste konečne vychutnáva rodinné šťastie. Po tajnej svadbe s manželom Martinom (43), od ktorého si dokonca vzala priezvisko Hrnčiříková, ju čaká ešte väčšia radosť. Pred pôrodom synčeka bola ale herečka prichytená pri nečakanom kroku!

Petra Vajdová si prechádzala obdobím, ktoré by zrejme nechcel zažiť nikto. Potom, ako v auguste 2017 nafúkala vyše dvoch promile za volantom, sa spustilo peklo. Polícia jej zhabala vodičák na dva roky, zaplatila pokutu 100 eur a čoskoro sa porúčala aj z divadla.

Napokon sa dobrovoľne prihlásila na protialkoholické liečenie do českého Kroměříže, kde sa okrem vyliečenia zoznámila so svojou veľkou láskou Martinom. Nezamestnaný kamionista sa napokon rozhodol rozviesť a onedhlo predviedol pred oltár práve krásnu herečku, ktorá zažiarila v netradičných svadobných šatách.

Vajdová sa najnovšie pomaličky vracia do práce, no na prvom mieste je teraz určite synček, ktorý sa narodí už čoskoro. Dvojica mu vybrala jasné meno a už teraz sa nevedia svojho prvého bábätka dočkať. Petra má ale dôvod na úsmev aj kvôli čomusi inému. Nový Čas ju prichytil opäť za volantom, za ktorý si nesmela sadnúť dva roky.

Herečka sa takto vybrala vyzdvihnúť z práce svojho manžela, ktorý sa na ňu doširoka usmieval. Polícia jej na vlastnú žiadosť skrátila trest zákazu viesť motorové vozidlo už v októbri 2018: “Petra požiadala súd o skrátenie trestu a ten jej vyhovel,” prezradil človek z Petrinho okolia.

Petru Vajdovú za volantom môžete vidieť >>> TU <<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Martin Hrnčiřík, TV Markíza