V utorok boli diváci markizáckeho Telerána svedkami celebritných zásnub. Redaktor Viktor Vincze sa rozhodol požiadať moderátorku Adelu Banášovú o ruku v priamom prenose. Vedeli ste však, že sú to už druhé jeho valentínske pytačky? Premiéru mal vlani so svojou expartnerkou Evou.

Hoci títo dvaja zaľúbenci netvoria pár ani rok, majú už za sebou niekoľko vážnejších rozhodnutí. V utorok ráno ku nim pribudlo ďalšie. Posunúť ich polročný vzťah do roviny manželstva. Poviete si, aké romantické načasovanie! Máte pravdu, no Viktor si takéto niečo stihol vyskúšať už vlani.

Presne na Sviatok svätého Valentína si pokľakol pred svojou vtedajšou partnerkou Evou. Avšak, vtedy Išlo len o žart, pretože v škatuľke nebol žiadny zásnubný prsteň, ale len čokoláda.

Viktor Vincze žiada o ruku

Tentokrát išli všetky žarty bokom a Viktor pôsobil suverénnejšie. Po roku absolvoval celú procedúru znova, ale s ozajstným prsteňom a vyznaním: „Milujem ťa najviac na svete. Vezmeš si ma?“ Hoci Adela Banášová chvíľku váhala, napokon povedala: „Ty si sa zbláznil. Áno.“

Zdroj: pluska.skFoto: YouTube.com, Instagram