52-ročný vandal, James Otis je veľmi nahnevaný na Donalda Trumpa. Rozhodol sa pre radikálny krok, ktorý ho môže dostať do väzenia, no aj napriek tomu je rozhodnutý niesť následky a svoj čin neľutuje.

[sociallocker]V roku 2007 získal Donald Trump hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy za svoju šou The Apprentice na stanici NBC. Získať hviezdu je pre každú osobnosť veľká pocta a môže sa ňou chváliť do konca života. No James Otis nevidí dôvod prečo by mal hollywoodsky chodník zahŕňať aj Donalda Trumpa.

Otis bol zatknutý za znehodnotenie hviezdy, ktorá nesie meno Donalda Trumpa. Muž použil kladivo a krompáč. Po 72 hodinách bol prepustený na kauciu v sume 20 000 dolárov a stále musí čeliť obvineniu za vandalizmus. ,,Priznávam sa k tomuto činu a tiež budem niesť dôsledky. Na rozdiel od pána Trumpa, ktorý nikdy nepripustil, že by spravil niečo zlé,“ uviedol nahnevaný muž.

Predtým...
Predtým…
Potom...
Potom…

Vandal sa taktiež vyjadril, že jeho čin mal taktiež podporiť ženy, ktoré obvinili Trumpa z nevhodného správania až obťažovania. ,,Myslí si, že v tejto krajine velí. Vytvára klamstvá, je to sériový klamár a aj to je dôvod, prečo chcem pomôcť ženám, ktoré ho obvinili, no nikto sa tým nikdy nezaoberal,“ dodal Otis.

Zdroj: News.sky.com | Foto: Facebook
[/sociallocker]