Slovenská dedička miliónového impéria Eva Varholíková Rezešová sa po prepustení z väzenia utiahla do ústrania, pričom s médiami nechcela komunikovať. Zdalo sa, že sa bude venovať výlučne rodine, pri ktorej šesť rokov nemohla byť. Opak je však pravdou!

Eva Varholíková spôsobila vážnu autonehodu 21. augusta 2012, keďže bola pod vplyvom alkoholu. So svojím autom narazila do vozidla značky Fiat Punto, ktoré sa okamžite vznietilo. Na mieste zahynuli traja ľudia a štvrtá osoba zomrela pri prevoze do nemocnice.

Bohatá blondínka napokon dostala deväť rokov nepodmienečne, no koncom augusta 2018 bola prepustená, keďže si odpykala 2/3 trestu. Po odchode z väznice sa venovala predovšetkým rodine a dcérke Elle. Zdalo sa, že chce žiť život v ústraní bez kamier a novinárov.

43-ročná bývalá väzenkyňa zrejme zmenila názor. Pred pár hodinami totiž oznámila, že sa už 20. augusta na trhu objaví jej kniha s názvom ,,Chcela by som vrátiť čas“. Kniha obsahuje detaily o jej živote, pričom sa v nej určite bude nachádzať aj niekoľko kapitol o jej fatálnom zlyhaní, a dokonca bude možné získať aj autogram autorky. Zdá sa, že Varholíková z tragédie, ktorú spôsobila, napokon ešte aj niečo vyťaží.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/eva_r_varholik  |  Foto: IG/eva_r_varholik, RTL klub