Nore Kabrheľovej sa v priebehu posledných rokov stalo toho viac než dosť. Veľmi rýchlo sa musela naučiť skromnosti a pokore, pričom sa snaží utiahnuť do ústrania. Stále má však v sebe dostatok sily, aby ukázala, že jej nikto nebude skákať po hlave.

Média sa pred pár dňami zaujímali o dokument, ktorý bol zverejnený na webovej stránke mestského úradu Košice-Pereš. Podľa tohto oznamu nová majiteľka vily zrušila Kabrheľovej trvalý pobyt na Pereši. Podľa zákona má 30 dní, aby kontaktovala úrady. V opačnom prípade bude jej trvalý pobyt na príslušnom úrade, kde jej bude doručená aj pošta.

Nora tak bola v médiách označená za údajnú bezdomovkyňu, čo bývalú podnikateľku poriadne nahnevalo. ,,Zbytočne mätú verejnosť klamstvami. Adresu mám už deväť rokov inú. Odkedy som sa odsťahovala, na Pereš mi nechodí absolútne žiadna pošta. Najbližšie na tú novinárku podám trestné oznámenie. Nech netvrdí, že som nedvíhala, ona mi ani nevolala! Klame! Nech zdvihne telefón a nech sa ma opýta,“ zlostne odkázala cez sarm.pluska.sk.

62-ročná Košičanka upozornila, že dôchodok či súdne predvolania dostáva na svoju novú adresu, ktorú však odmieta zverejniť. ,,Samozrejme, že ju nepoviem, načo? Aby ma vypálili, vykradli, aby ma niekto zabil? Nie som povinná zverejňovať moje súkromie. Nie som verejný činiteľ,“ obáva sa Nora.

Dokument je vyvesený na úradnej tabuli

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Nora Kabrhelova, mcperes.sk