Barbara Haščáková vzbudila svojím vystúpením v Chart Show, ako aj smutným statusom na Facebooku obavy u mnohých fanúšikov. Tí sa totiž svorne zhodli na tom, že so speváčkou sa niečo deje. Podľa varovania odborníčky potrebuje len jediné!

Talentovaná kráska, z ktorej kedysi žiaril elán a pozitívna energia na všetky strany, vystúpila v stredajšej Chart Show. Mnohí fanúšikovia však ostali prekvapení z toho, ako dnes speváčka pôsobí. 39-ročná kráska im totiž prišla smutná, neistá a podľa ich slov Barbaru niečo očividne trápi.

Len pred pár dňami pritom blondínka z bývalého dua Mc Erik & Barbara zverejnila alarmujúci status, v ktorom prosí o pomoc: „Môj manžel je násilník, prosím, pomôžte,“ znela jej zúfalá prosba spolu s priznaním, že manžel ju má už roky týrať a biť. Barbaru v minulosti rovnako trápili psychické problémy, trpela depresiami a priznala sa aj k problémom so žalúdkom. V roku 2012 znášala veľmi ťažko smrť svojho milovaného otca, ktorý bol pre speváčku všetkým. Najnovšie sa na jej Twitteri objavilo aj ďalšie obvinenie: „Moja mama je násilníčka,“ znejú slová speváčky, hoci nevedno, či aj tento účet spravuje skutočne ona.

Odborníčka Dana Šedivá, ktorá je se*uologičkou a znalkyňou v danom obore, má ale v tejto tematike jasno: „Fyzické násilie je vyústením dlhodobo zlého zaobchádzania s partnerkou, cieľom je spôsobiť bolesť, ukázať, kto je tu pánom.“ Ženy podľa nej zostávajú v takýchto partnerstvách z rôznych dôvodov: „Ide najmä o emočne závislé osobnosti bez schopnosti brániť sa, niektoré naivne čakajú na zázrak, že sa partner zmení, polepší, uvedomí si. Niektoré ženy z takéhoto vzťahu nevedia vystúpiť desaťročia, ponižovaním majú sebaúctu na nule. Žiadna z nich nie je bez psychických následkov,“ znie jej varovanie v Novom Čase pre ženy, ktoré nedokážu od násilníckeho partnera odísť.

Na Twitteri obvinila speváčka aj mamu, hoci nevedno, či naozaj spravuje tento účet
Barbara pôsobila v Chart Show ustráchane a neisto
Kamera ju po celý čas brala len spoza závesu

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza, Facebook