Dopravné nehody sú snáď už každodennou rutinou slovenských ciest, keďže šoféri sa často venujú aj inej činnosti alebo sadnú za volant pod vplyvom alkoholu. V tomto prípade však ide o čistú aroganciu zo strany kamionistu, ktorý svojimi manévrami mohol veľmi ľahko pripraviť nevinných ľudí o to najcennejšie. O život!

Pred pár dňami došlo k incidentu, z ktorého doslova mrazí. Vodič čierneho vozidla s kamerou sa totiž nachádzal na diaľnici D1 medzi Trnavou a Trenčínom, keď sa snažil predísť kamión v pravom jazdnom pruhu. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, kedy sa kamionista nerozhodol situáciu na ceste poriadne skomplikovať.

Šofér s martinskou poznávacou značkou totiž vodiča zablokoval vždy, keď sa ho snažil predísť. ,,Ten šofér kamiónu nepatrí na cesty, mali by mu zobrať vodičák s doživotným zákazom jazdiť. Premýšľam nad tým, že v pondelok pôjdem na políciu a nahlásim to ako pokus o vraždu alebo niečo také, jednoducho ten človek ma chcel zabiť,” uviedol nahnevaný Jirka pre noviny.sk.

Je však šokujúce, že na sociálnej sieti sa začali objavovať komentáre, kde ľudia popisujú rovnaký zážitok s podobným, ak nie rovnakým kamiónom. Je preto dôležité, aby ste boli opatrní a v prípade, ak vás na ceste ohrozuje iný vodič, okamžite zavolajte políciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: Facebook/noviny.sk-spravodajstvo TV JOJ, Pixabay | Video: noviny.sk