Slovenská obchodná inšpekcia na svojej oficiálnej stránke zverejnila dôležitú informáciu spoločnosti Kaufland, ktorá upozorňuje na jeden zo svojich produktov. Má ísť o nebezpečný spotrebič, ktorý majú zákazníci ihneď prestať používať.

Zamestnanci inšpekcie sprostredkúvajú dôležitý oznam od spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s, ktorá sídli na Trnavskej ceste v Bratislave. Dôvodom je jeden z ich výrobkov, ktorý je medzi zákazníkmi mimoriadne obľúbený a v posledných týždňoch pravidelne vypredaný.

V predaji je konkrétne od apríla 2022. Ide o ,,My Project lapač hmyzu GTIN 4063367290183 (všetky šarže)“. Výsledky kontroly u spomínaného výrobku preukázali hrozbu v podobe vážneho nebezpečenstva úrazu elektrickým prúdom.

Podľa zverejnených inštrukcií majú zákazníci lapač hmyzu okamžite prestať používať a odpojiť ho od elektrickej siete. ,,Zakúpený produkt môžu spotrebitelia vrátiť v ktorejkoľvek predajni spol. Kaufland a dostanú naspäť čiastku v plnej výške, a to aj bez predloženia pokladničného bloku,“ uvádza sa na stránke inšpekcie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: soi.sk, spolocnost.kaufland.sk  |  Foto: spolocnost.kaufland.sk, Pixabay