Slovenská herečka Zuzana Vačková sa rozhodla na prahu 50-ky zapracovať na svojej postave i vizáži. V jej živote tak došlo k radikálnym zmenám, vďaka čomu by svojím mladistvým vzhľadom zatienila aj mladšie kolegyne. Sama priznala, že si až po rokoch uvedomila, že v stravovaní robila množstvo chýb.

52-ročná blondínka podstúpila nedávno zmenu imidžu a naďalej pracuje na svojej štíhlej postave. Jej vzhľad výrazne zmenilo aj nalepenie faziet na zuby, vďaka čomu sa môže pochváliť žiarivobielym úsmevom. Najväčším životným zlomom sa však stala kompletná zmena stravovania.

Zuzana priznala, že držala desiatky diét, no neskôr sa vždy objavil jojo efekt. Po dlhých rokoch zistila, že robila množstvo chýb pri príprave a výbere jedál. ,,Napríklad som si myslela, že keď si dám na raňajky ovsené vločky s jogurtom, orechmi a banánom, že to je OK a zdravé, ale má to toľko kalórií, že to je asi tretina môjho celodenného príjmu kalórií,“ vysvetlila pre plusku.sk.

Herečka si taktiež na dlhé cesty autom brala sušené ovocie a orechy, no tie majú toľko kalórií, akoby si dopriala dve polievky a tri šaláty. Vačková si tak po novom na raňajky dopraje dva krajce chleba s nátierkou a väčším množstvom zeleniny. Pôvodne si však myslela, že pri chudnutí nesmie jesť chlieb a snažila sa mu vyhýbať. Na večeru však sacharidy či ovocie radšej vynechá. Taktiež sa snaží striedmo konzumovať kombináciu alkoholu, orechov a syrov pri letných oslavách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/zuzanavackova