Televízia Markíza žne momentálne fantastické úspechy so seriálom Mama na prenájom, kde boli do hlavných úloh obsadené neopozerané hviezdy domáceho šoubiznisu. Medzi Adamom Bardym a Macou Zábranskou to pred kamerami poriadne iskrí, pričom k celej situácii sa najnovšie vyjadrila hercova manželka Bibiana.

Začiatkom januára Markíza odštartovala vysielanie nového seriálu Mama na prenájom, ktorý si získal množstvo televíznych divákov ako kedysi jeho predchodca Oteckovia. I keď Martina Zábranská v súkromí tvorí zamilovaný pár s českým hercom Jiřím Dvořákom, Adam Bardy povedal priateľke Bibi svoje životné áno ešte v septembri 2021.

Manželka príťažlivého herca, ktorý v seriáli stvárňuje gynekológa, patrí k verným diváčkam markizáckej novinky, pričom jej neušla ani prvá vášnivá scéna jej partnera. Po odvysielaní epizódy, kedy si Adam s Macou vymenili bozk, zverejnila na sociálnej sieti vtipné video, ktorým rozosmiala nielen množstvo fanúšikov, ale aj osobností z domáceho šoubiznisu: ,,Tak na tie rekordné pozretia Mamy na prenájom a prepáč Eva, ale ja som tím Martin a Naďa,“ napísala. Skutočnosť, že po bozkávaní sa s inou ženou si musel herec vyčistiť zuby, okrem iných pobavila aj Dominiku Cibulkovú či Vladimíra Kobielskeho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/adambardy, tvmarkizaofficial