Václav Mika sa ako ženatý muž zamiloval do mladučkej Kristíny. Mnohí síce predpokladali, že ide iba o krátky flirt, no opak bol pravdou. Dvojica sa totiž už pár minút teší z druhého dieťaťa, pričom nemôžu byť šťastnejší a novinkou sa pochválili aj na sociálnej sieti.

Václav Mika, ktorého mnohí familiárne prezývajú “Vašo“, zastával v minulosti dôležité funkcie. Bol generálnym riaditeľom televízie Markíza a neskôr aj RTVS. Jeho život sa však výrazne zmenil, keď spoznal vtedy 29-ročnú Kristínu z Bratislavy.

Úspešný podnikateľ zreguloval svoje pracovné povinnosti a v júni 2017 sa stal prvýkrát otcom krásnej dcérky, ktorá dostala meno Michaela. Dvojica sa však už pár minút teší aj z druhého bábätka, pričom ide opäť o dievčatko. Rodičia jej pritom dali meno, ktoré by ste v slovenskom kalendári hľadali len márne, keďže ju pomenovali Marisa.

57-ročný hrdý otecko zverejnil aj záber tesne po pôrode, kde jeho priateľka Kristína kojí novorodeniatko. Obaja majú široké úsmevy na tvári a je jasné, že sa ďalšieho potomka nevedeli dočkať. ,,Marisa Mika, vitaj na svete,“ napísal k radostnej fotografií. Štastným rodičom srdečne gratulujeme!

Záber po pôrode si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Vašo Mika