Len pred pár dňami vystriedala v moderátorskom kresle Zlaticu Puškárovú rosnička Lenka Vavrinčíková a náhrada na jej bývalom mieste v Predpovedi počasia je už nájdená. K ostrieľanej hlásateľke počasia Mirke Almasi tak pribudli čerstvé mamičky – Lenka Debnárová a Katarína Kulová.

Hlásateľka dopravného servisu v Teleráne Lenka Debnárová okrem moderovania a žrebovania lotérie v modrožltej televízii pracovala určitý čas aj ako moderátorka vo Fun Rádiu a Rádiu Európa 2.

Exredaktorka Televíznych novín Katarína Kulová, ktorá si vyskúšala aj moderátorský “flek” v magazíne Reflex, sa vracia na obrazovku po materskej dovolenke.

Je otázne, či skúsené moderátorky, ktoré sa rozhodli prijať ponuku na “predpovedné” rosničky neurobili v profesnej kariére krok dozadu. Či im bude nová profesia vyhovovať a nájdu sa v nej, je otázkou času. Kým si ich úspešnejšia kolegyňa Lenka Vavrinčíková, ktorá sa nečakane vyšvihla o triedu vyššie, bude užívať svoje lukratívne miestečko, novopečeným rosničkám ostanú po nej len odrobinky.

Páči sa vám nové trio v Predpovedi počasia? Myslíte si, že príchodom nových rosničiek dôjde k spestreniu relácie?

Zdroj: Instagram