Známy slovenský párik, ktorý vychováva dcérku Ninku, je spolu už približne šesť rokov. Hoci ich vzťah pôsobil stabilne a harmonicky, pričom každý očakával, že im konečne zazvonia svadobné zvony, deje sa presný opak. Dvojica má prechádzať vážnou krízou.

Misska Magdaléna Šebestová (35) a futbalista Ján Ďurica (37) tvoria pár už viac ako šesť rokov. Spoločne vychovávajú svoju rozkošnú dcérku Ninu, ktorá sa im narodila v roku 2015. Až doteraz pôsobili ako mimoriadne stabilná dvojica, ktorá prežívala šťastie napriek zradným vodám šoubiznisu, v ktorom sa pohybujú. V zime pritom rodinku potrápili vysoké horúčky Ninky, s ktorými ju nechceli prijať na klinike.

Kráska a športovec pritom žijú v Prahe, kde sa presťahovali potom, ako dostal Ďurica zmluvu s Duklou Praha. Zdá sa však, že namiesto svadby, ktorú mnohí očakávali, sa u nich doma skloňuje skôr slovo kríza: “Už pred nejakým časom sa Magda a Jano vzájomne odcudzili. Neklape to medzi nimi. Prechádzajú dosť veľkou krízou,” prezradil pre Nový Čas anonymný zdroj.

Dvojica sa navyše stále sporadickejšie fotí aj na sociálne siete, kde naposledy pridali spoločný záber na Vianoce. Po zverejnení týchto informácii však pred pár hodinami zavesili po dlhom čase rodinnú fotku v bazéne s guličkami. Okrem usmiatej dcérky tak zapózovali aj spokojní rodičia, pričom nechýba ani misskina ruka nežne položená na Ďuricovom kolene. Žeby bol problém zažehnaný?

Misska a futbalista majú prežívať rodinnú krízu
Spoločné fotky sa objavujú čoraz menej
Po týchto informáciách zverejnila dvojica na Instagrame novú fotku

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/meggieseb, durica28