Slováci vrátane herečky Táni Pauhofovej sa čoraz viac zaujímajú o najnovšie informácie v súvislosti s pandémiou koronavírusu. V známej ryšavke však otravná myšlienka vŕtala natoľko, že sa rozhodla konať.

Táňa Pauhofová sa spoločne s kolegom Jankom Koleníkom rozhodla spropagovať výzvu pod názvom “Pomôž susedovi“. Obaja sa chcú aktívne angažovať vo veciach verejných a inšpirovať ľudí, aby v ťažkých časoch nemysleli iba na seba.

V 36-ročnej herečke však natoľko rástli obavy z nákazy, že sa rozhodla nechať otestovať. ,,V ktorom človeku už len dnes nedrieme červík pochybnosti? Preto som sa rozhodla ísť do toho,“ otvorene uviedla známa ryšavka pre cas.sk. Na internete totiž našla informáciu, kedy a kde je možné dať sa otestovať.

Rodáčka z Bratislavy dokonca nemusela ani len vystúpiť z auta. ,,Stačilo stiahnuť okienko a po pár sekundách mi zdravotník urobil výter z nosa a hrdla. Nasledujúci deň som dostala SMS s výsledkom vyšetrenia,“ vysvetlila Táňa. Podľa jej slov bolo testovanie bezbolestné a trvalo iba pár sekúnd. Predovšetkým jej konečne odľahlo, keďže test bol negatívny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Táňa s Jankom sa snaží vyzývať ľudí, aby pomáhali

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Slovenské herečky-slovak actresses, KC Dunaj, joj.sk