V reality šou Farma sa strhla ďalšia bujará oslava. Po požití alkoholu sa dvaja účinkujúci rozhodli vážne porušiť pravidlá, čím ohrozili svoje pôsobenie v reality šou. Šimon a Alex opustili priestory natáčania z nečakaného dôvodu.

Len nedávno sa do drsnej reality šou vrátili známe tváre Saška Čillíková, Natália Lenártová a Alex Mináriková. Práve Alex sa tešila zo svojho príchodu najmä z dôvodu, že na Farme nechala svojho nového priateľa Šimona Koleňa.

Napriek tomu, že sa dvojica netají tým, že pohlavný styk odkladajú až do súkromia po odchode z dohľadu kamier, sa na statku odohrala nečakaná dráma. Zaľúbený párik sa totiž v opojení alkoholických drinkov vybral do lesa, kam nesiahajú kamery, pričom mikrofóny nechali pohodené v spoločenských priestoroch.

Alex odložila port ešte v kuchyni pred ostatnými súťažiacimi

„Povedala by som, keby sme mali s*x spolu, my sme absolútne nemali s*x spolu. Bozkávali sme sa a rozprávali sme sa, to je všetko,“ vyjadrila sa samotná Alex po vytriezvení.

„Nevravím, že sme nešli do toho lesa aj s tým zámerom, že už podľahneme, ale ja som aspoň vydržal a jednoducho vydržali sme. Aspoň teda ja,“ ospravedlňoval svoj odchod i Šimon, avšak zdá sa, že napriek údajne neuskutočnenému styku dvojicu neminie trest. Aký? To sa diváci dozvedia až v nasledujúcej epizóde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk