Generál Milan Lučanský zomrel koncom roka 2020 po pokuse o samovraždu v prešovskej cele. Vdova Martina, ktorá sa s tisíckami Slovákov zúčastnila na pohrebe, nezabúda na zosnulého manžela ani pol roka po smrti. Nechala totiž vyrobiť prekvapenie.

Milan Lučanský skončil po obvineniach v kolúznej väzbe v Prešove, odkiaľ už ale nepoputoval domov ani na súd. Koncom roka 2020 ukončil svoj život pokusom o samovraždu a na jeho poslednú rozlúčku prišli okrem rodiny tisícky Slovákov. K jeho smrti sa nečakane vyjadril minister vnútra Roman Mikulec, no aj exminister Robert Kaliňák.

Od úmrtia Lučanského ubehlo šesť mesiacov a vdova Martina na svojho zosnulého manžela stále nezabudla. Naopak, na jeho počesť nechala po pol roku od tragédie vyrobiť dojímavú spomienku. Tou je drevená vyrezávaná lavička s romantickým odkazom.

Venované môjmu manželovi a tým, ktorí veria, že na každom príbehu je najkrajšia láska,“ stojí napísané v modrom srdiečku. Ďalší odkaz zverejnila aj pre fanúšikov na sociálnej sieti: „Kvety pre nášho OTCA… Vyznanie pre nášho OTCA… LAVIČKA pre nášho OTCA… Chýbaš… Odpočívaj v pokoji…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj  │ Foto: FB/Milan Lučanský