Josef Rychtář sa preslávil vzťahom so zosnulou speváčkou Ivetou Bartošovou, kvôli ktorej sa neraz pobil a napokon sa s ňou oženil. Po smrti umelkyne sa vdovec dušoval, že už žiadna iná žena po jeho boku nebude, no opak je pravdou. S odstupom času totiž priznal priateľku, a dokonca aj blížiacu sa svadbu!

Legendárna česká speváčka Iveta Bartošová ukončila svoj život 29. apríla 2014 skokom pod vlak, kedy oslavuje narodeniny jej manžel Josef Rychtář. Vdovec veľmi rád svoj zármutok zverejňoval pred médiami a niekoľkokrát prízvukoval, že zostane do konca života sám.

64-ročný Čech však nedávno prekvapil verejnosť, keď oznámil, že už štyri roky udržiava vzťah s Ivou Ledvinkovou, ktorá pochádza z mesta Rakovník. Dokonca ju už mal požiadať o ruku, kým novinári nachytali dvojicu vo firme, ktorá zabezpečuje organizovanie svadieb. Údajne ešte nedostal odpoveď na dôležitú otázku, no príprava slávnostnej ceremónie sa už začala.

Rychtář prezradil, že sa s predavačkou oblečenia po prvýkrát stretol pred deviatimi rokmi na benzínke, keď Ivetu s manželom požiadala o autogram a odišla. Pred pár rokmi si 57-ročná blondínka mala nájsť jeho telefónne číslo, pričom ho pozvala na návštevu. Vdovec neváhal a pozvanie prijal. Od tohto momentu sa začali intenzívne stretávať a z času na čas sú v kontakte aj ich rodiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Budúca manželka Josefa Rychtáře
Budúca manželka Josefa Rychtáře

Zdroj: ahaonline.cz  |  Foto: FB/Iva Lednikova, Josef Rychtář, Lenka Hatašová