Veronika Nízlová sa v polovici novembra minulého roka stala prvýkrát mamou, pričom sa jej život otočil naruby. Milovaná dcérka robí speváčke veľkú radosť a stala sa jej prioritou. Otec dieťaťa je však veľkým otáznikom, i keď sa už objavili špekulácie o identite neznámeho muža.

Speváčka z dua Twiins viac ako päť mesiacov tajila, že nosí pod srdcom bábätko. Pri oznámení tehotenstva upozornila, že otec dieťaťa nebude súčasťou ich života a k jeho osobe sa už viac nemieni vyjadrovať. Dnes sa teší z dcérky, ktorej vybrala fínske meno Nea.

Na verejnosť sa však dostala informácia, že Nízlová mala mať na začiatku minulého roka krátky románik s hercom a spevákom Matúšom Kolárovským. Obaja o svojom údajnom vzťahu mlčia a herec z obľúbeného seriálu Pán Profesor sa nedávno dokonca pochválil novou priateľkou Nikolou Baranovou. 20-ročný mladík zverejnil na sociálnej sieti zamilovanú fotku s jednoduchým popisom: ,,Už je dobre.“

Vzápätí zverejnila Veronika citát, ktorý bol zrejme reakciou na nový vzťah jej bývalého frajera a údajne aj otca jej dieťaťa. ,,To, že nám je niekto súdený, hneď neznamená, že s ním prežijeme život. To, že nám je niekto súdený, mnohokrát znamená, že príde, zmení nás a ovplyvní tým život, ktorý prežijeme,“ zanechala odkaz na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/veronikatwiins  |  Foto: IG/matuskolarovsky, veronikatwiins