Kto by o posteľných radovánkach mal vedieť viac ako ľudia z po*nopriemyslu. Každému by malo byť jasné, že to, čo sa deje v týchto filmoch, nie je bežná realita a že niektoré scény by človek doma nemal skúšať a už vôbec nie bez obojstranného súhlasu.

38-ročná tmaovláska vystupujúca bol pseudonymom Angela White patrí medzi známe postavy z prostredia filmov pre dospelých a aktuálne sa jej mimoriadne darí aj na Onlyfans, TikToku alebo na Instagrame. Tam ju sleduje takmer desať miliónov ľudí!

Tá v jednom z mnohých videí na TikToku, v ktorých o s*xe kvázi učí, prezradila, čo je podľa nej základom dobrého a kvalitného aktu. „Chlapi, neriešte, aký ho máte veľký,“ odkázala mužom s tým, že drvivá väčšina má svoj nástroj normálny a nejaký ten centimeter hore-dole nie je podstatný.

Čo je teda základom toho, aby si ho aktéri užili? Dobrý s*x začína komunikáciou. Dôležitá je schopnosť jasne komunikovať s partnerkou, čo chcete a klásť otázky aj priamo počas aktu,” povedala s tým, že rovnako dôležité sú žiadosti a názory oboch strán.

„Nejde o to, koľko sa behom toho rozprávate ale ide o vzájomné porozumenie. U každého je dostatok komunikácie iný údaj. Podstatné je sa sústrediť na osobu, ktorú máte pred sebou,“ pričom myslela predovšetkým na mužov, ktorí sa podľa nej oveľa častejšie majú tendenciu v posteli uprednostňovať pred svojou partnerkou.

Angela v plavkách a odhalená Angela

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ANGELA WHITE (@theangelawhite)

Zdroj | Foto: IG/theangelawhite