Aj keď to v poslednom období vrie skôr v koalícii a konflitky sú na dennom poriadku, zahanbiť sa nenechali ani lídri opozície. Tí si skočili do vlasov verejne pred všetkými fanúšikmi a posielali si odkazy priamo vo facebookových komentároch.

Hoci je atmosféra napätá najmä v koalícii, kde to medzi Smerom, Mostom a SNS doslova vrie, zahanbiť sa nenechala ani opozícia. Lídri dvoch strán sa neváhali pohádať priamo na Facebooku, kde si v komentároch posielali štipľavé odkazy. Nedávno pritom došlo k vtipnej situácii aj priamo v parlamente, keď Andrej Danko vyšmaril za dvere známeho poslanca.

Reč je o lídrovi strany OĽaNO Igorovi Matovičovi, ktorý zanechal na svojom profile odkaz pre Borisa Kollára zo Sme rodina. Chcel ho varovať pred tým, že Robert Fico sa ho bude všemožne snažiť nalákať na spoluprácu: “Fico urobí všetko pre vznik koalície Fico-Danko-Kotleba-Kollár,” píše vo svojom statuse, na ktorý okamžite zareagoval aj samotný podráždený Kollár so slovami, že “Igor ho už fakt se*ie.” Šarvátka, ktorú so môžete pozrieť v galérii nižšie, ale pokračovala ďalej.

Kollár sa napokon vyjadril aj pre denník HNonline, cez ktorý poslal Matovičovi jasný odkaz: “To takto nejde. Už mi lezie na nervy týmito blbými statusmi voči nám. Jasne som sa vymedzil a povedal mu, že to, čo dnes predstavuje Smer a Robert Fico, tak si nevieme predstaviť povolebnú spoluprácu,” znejú jeho posledné slová.

Kollárova reakcia na prvé Matovičovo varovanie ohľadne Ficových plánov
Matovič si ale nedal pokoj a svoje slová zverejnil opäť
Šarvátka poslancov pokračovala verejne v FB diskusii

Zdroj: slovensko.hnonline.sk│ Foto: Facebook, YouTube