Diváci Farmy sú už, pravdepodobne, na rôzne vrtochy farmárov zvyknutí. Každý diel prináša nový deň, a s ním aj zaujímavé situácie. V piatkovej epizóde sa však vyskytol naozajstný trapas, ktorým sa farmári rozhodne chváliť nemôžu.

V priebehu štvrtkovej a piatkovej epizódy, prišiel na farmu hospodár Martin, spolu s mlynárom. Každý týždeň je treba zomlieť múku a nebolo tomu inak ani teraz. Po štvrtkovom úspechu nielen s mletím, ale aj s parádnym obedom, ktorý si vyslúžili od farmárov aj hospodár s mlynárom, prišlo sklamanie.

Mohlo by sa zdať, že bude hospodár čokoládovými palacinkami obmäkčený, v konečnom dôsledku tomu tak nebolo. Keď išiel s farmárkou týždňa Alenou do farmárskej pekárne, prišiel šok. Pri vstupe ich hneď omámil zápach a veľa vecí, od oblečenia po kozmetiku.

Podľa hospodárových slov by ich mala pekáreň reprezentovať, mali by v nej piecť dobroty pre zákazníkov, preto im aj následne nechal recepty. Alena sa začala brániť tým, že to farmárom pripomínala, no oni jej hovorili to isté.

“Spáchaj okamžite nápravu. Normálne ma prešla chuť na ten chleba,” hovoril znechutene hospodár. Následne po nich prišiel Dávid a vravel: “Je tu smrad riadny.” Ďalej pokračoval s tým, že sa hospodárovi ani nečuduje, že sa nahneval.

Medzi vecami sa objavil aj unikát – nohavičky po už dávno bývalej farmárke Janke. “Zahodiť, spáliť!” prikázala Alena. Farmárka Lucia si však nenechala skákať od farmárky týždňa po hlave: “Bože, máte tam vecí, to treba všetko odložiť,” so sarkastickým tónom napodobnila Alenu. “Tam sa chodí malovať, tam sa všetci kúpeme,” pokračovala.

Po chvíli prišiel hospodár na kontrolu a Alene naložil na ruky všetky veci s tým, že tam nebude nič, čo nesúvisí s pekárňou. “Aj som sa zľakol, keď som videl, že tam lietali čižmy,” vravel Niko. Nuž, farmári majú čo robiť, aby si u hospodára napravili reputáciu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook