Na Slovensku je len málokto, kto by nepoznal úspešnú stand-up komičku Simonu Salátovú. V RTVS relácii Silná zostava sa Simona zapísala do povedomia konfliktom s tenistkou Dominikou Cibulkovou. Teraz ju v živote čaká mimoriadne príjemná novinka rovnako, ako jej fanúšikov.

Simona Salátová pôsobí na stand-up scéne už celé roky. Okrem humorných vystúpení pôsobila istý čas aj v serióznej relácii RTVS Silná zostava, kde sa celkom nepohodla s Dominikou Cibulkovou. Aktuálne sa už na príprave relácie Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej nepodieľa, no v jej živote sa otvárajú celkom nové dvere.

Ako prezradila pre portál Markíza, na Voyo sa predstaví v prvom slovenskom comedy stand-up špeciáli s názvom Donaha!. „Som plná očakávaní, aké to bude a ako to ľudia zoberú. Otvorila som niekoľko fliaš šampanského,“ teší sa Simona, ktorej sa nedávno nečakane ospravedlnil raper Rytmus.

Stand-up komička prezradila, že názov Donaha! vznikol na základe toho, že Simona počas vystúpení odhalí veľa zo seba či svojich osobných skúseností. Bude sa s humorom jej vlastným zamýšľať nad vzťahmi, mužmi aj ženským telom. Motto približne hodinovej šou pritom bude veľavravné: „Občas sa treba z problémov povyzliekať, a to donaha-ha.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, voyo.markiza.sk │ Foto: YT/ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, RTVS