Hana Gregorová (67) a Ondřej Koptík (35) prežívajú po búrlivom období odlúčenia a mediálnych odkazov opäť šťastné chvíle a dnes tvoria harmonický pár. Herečka sa ale po rokoch rozhodla pre nečakaný krok, ktorý zrejme predpokladal len málokto.

Hana Gregorová sa napriek tomu, že sa pomaly blíži jej sedemdesiatka, rozhodla uskutočniť v živote výrazné zmeny. Najprv odpustila mediálne faux pas svojmu mladému milencovi Koptíkovi, s ktorým teraz opäť tvoria harmonický pár, a najnovšie podnikla krok, ktorý zrejme čakal len málokto. Nedávno sa tiež dvojica objavila po dlhej dobe v spoločnosti, keď na Česko-Slovenskom plese ohurovali vzájomnými nežnosťami.

Herečka ale najnovšie prekvapivo predáva krásnu vilu v Říčanoch po svojom milovanom manželovi Radkovi Brzobohatom, o ktorého prišla v roku 2012. Veľkú novinku prezradil pre český portál Život v Česku samotný Ondřej: “Áno, informácie o predaji domu môžem potvrdiť.” Zároveň vysvetlil dôvod, ktorý herečku priviedol k tomuto kroku. “Myslím, že Hanka sa chce posunúť. Ukončiť nejakú životnú etapu a posunúť sa ďalej. To je ale otázka na ňu,” dodáva zahmlene.

Vila so šiestimi miestnosťami, vírivkou a zimnou záhradou sa na realitnom trhu predáva za 819-tisíc eur. Nevedno, či sa dvojica po úspešnom predaji plánuje presťahovať do spoločného bývania, no jedno je isté. Koptík sa po ich päťročnom vzťahu stále nebráni sobášu. “Hanku by som si zobral. Osobne určite, ale neviem, čo druhá strana,” priznáva. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa bude ich láska vyvíjať v najbližších mesiacoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivotvcesku.cz │ Foto: YouTube/Život v Česku, Facebook/Ondřej Koptík