Farma 11 sa už nezadržiteľne blíži závratným tempom a televízia Markíza avizuje jej začiatok od 2. septembra. Tvorcovia prezradili veľkú novinku zo zákulisia natáčania. Takéto zmeny v šou ešte nikdy neboli!

Farma 11 už čochvíľa otvorí svoje brány a dnes je už jasné, že sa proti sebe postaví východ vs. západ. Okrem toho už televízia odtajnila, že na statok zavíta tentokrát len 16 účinkujúcich, z toho 8 z východu a 8 zo západu krajiny. To však zďaleka nie sú tie najväčšie novinky!

Do štvrtkového Telerána zavítala Evelyn spolu s kreatívnym producentom Farmy a počas vysielania sa odhalili prvé detaily zo zákulisia. Vynovená Farma predvedie v tomto ročníku modernejšiu technológiu od statických kamier až po nový spôsob strihu. Zmena však nastane predovšetkým vo výrobe. „Budeme natáčať takmer „life“, aby sme vedeli reagovať na to, čo diváci píšu. Budú tam na diaľku ovládané kamery, žiadny štáb nepríde do kontaktu s farmármi. Jediný kontakt s civilizovaným svetom bude Evelyn a farmár Martin,“ odhalil pikošky v televízii Markíza. Epizódy vysielané v televízii tak nebudú s niekoľkotýždňovým oneskorením, ale takmer naživo a farmári nebudú mať možnosť porozprávať sa s nikým iným ako s ďalšími súťažiacimi.

Výhrychtiví farmári, ktorí zabojujú o krásnu sumičku 75-tisíc eur, sa budú musieť popasovať aj s náročnejšími a dlhšie trvajúcimi duelmi, ťažšími disciplínami a rovnako sa počas týždňov budú pravidelne objavovať súťaže a hry o rôzne výhody. Diváci sa tak majú rozhodne na čo tešiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Facebook/Teleráno