Tehotná Petra Vajdová prežíva jedno z najkrajších životných období a po boku svojho manžela Martina si zariaďuje nový život. Herečka má mať dokonca nové priezvisko a aha, kde hrdličky bývajú!

Petra Vajdová zrejme konečne našla svoje šťastie a po nepríjemných udalostiach a liečení v Kroměříži sa jej život obrátil o 180 stupňov. Práve tu totiž stretla svojho dnes už manžela Martina, ktorý sa po odchode z liečebne okamžite rozviedol, aby sa mohol usadiť po boku svojej lásky.

Herečka sa zatiaľ nevrátila ani na dosky, ktoré znamenajú svet, a naďalej si užíva rodinné chvíle. Nedávno sa tehotná Petra vybrala spolu s Martinom ku gynekológovi na kontrolu a ukázala tak prvý záber s bruškom. O tom, že dvojica prežíva krásne obdobie, svedčia aj ďalšie novinky.

Petra si totiž mala podľa zdroja Nového Času zmeniť priezvisko, pod ktorým chce vystupovať: „Peťa si zmenila svoje priezvisko, už je Hrnčiříková, a takto chce vystupovať aj na verejnosti.“ Herečka si dokonca s Martinom prenajala aj nové hniezdočko lásky v Dunajskej Lužnej, ku ktorému vedie súkromná cesta, foto >>> TU <<<.

Dvojica bude mať k dispozícii aj tenisové kurty, bazén či príjemný parčík na prechádzky. Ešte lepší pre Petru, ktorá stále potrebuje zázemie a pocit bezpečia, je aj fakt, že nové bývanie je len 280 metrov vzdialené od domu, v ktorom žijú jej rodičia. Vajdová si tak môže vychutnávať blízkosť manžela aj svojej najbližšej rodiny.

Tehotná Petra Vajdová našla šťastie po boku Martina
Dvojica si prenajala dom v Dunajskej Lužnej

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook