Vo vzťahu mladého Ondřeja Koptíka (34) a herečky Hany Gregorovej (66) došlo po dlhom čase opäť k zvratu. Kým ešte pred niekoľkými mesiacmi sa špekulovalo, či sa dajú opäť dokopy, teraz riešia celkom inú dilemu.

Búrlivý vzťah a ešte búrlivejší rozchod Koptíka a Gregorovej si pamätá celé Česko aj Slovensko. O to šokujúcejšie sú novinky tohto kontroverzného dua, ktoré prezradil, ako inak, samotný Ondřej. Po oplzlých básničkách a vzájomnom osočovaní cez médiá nie je ani stopy a hrdličky tvoria už dlhšiu dobu harmonický pár, pričom Koptík sa o svoju milovanú vzorne stará aj v období zdravotných kompikácii.

Kým ale mnohí očakávali, že hororový scenár sa opäť zopakuje a ohrdnutý Koptík začne znova s mediálnym linčom staršej herečky, opak je pravdou. Taxikár má pre svoju polovičku len milé slová a podľa všetkého by chcel do tretice požiadať Haničku o ruku: “Je to veľmi citlivá téma a ja sa už pre médiá nevyjadrujem. Žijem spokojný život. Pokiaľ ide o svadbu, nemôžem a netrúfnem si hovoriť za Hanku. Mám však z minulosti takmer doriešené finančné záväzky a Hanku by som si rád vzal. Samozrejme, musela by chcieť aj ona. A keby chcela, určite budem rád a pôjdem do toho,” prezradil Koptík pre český portál Extra.

Trpkou minulosťou poučený mladík bol teda vo vyjadrovaní o vzťahu maximálny džentlmen a rovnako spôsobne odpovedal aj na otázku, aké je to teraz medzi ním a Gregorovou: “Nie je čo hovoriť. Žijeme dobrý život a sme šťastní. To je celé,” zneli diplomatické slová. Či by sa ale herečka nechala po všetkých excesoch milenca nahovoriť aj na svadbu, je nateraz otázne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: YouTube/TV Joj, Facebook/Ondřej Koptík