Zahraničný svet šoubiznisu sa opäť rozrastie o ďalšie prominentné dieťatko. Tentokrát sa o to postará známy a najmä veľmi obľúbený komik, herec i spevák v jednom, ktorý si vďaka svojej večernej šou našiel mnoho fanúšikov po celom svete. 

Rodený Angličan menom James Corden je vo svete veľmi populárny. 38-ročný talentovaný umelec má veľké “zlato v hrdle”, ktoré predviedol vo filme Životná šanca. V snímke stvárnil účastníka talentovej súťaže Paula Pottsa, ktorý si svojim operným spevom získal nielen srdcia porotcov, ale i ľudí po celom svete. James je však v šoubiznise známy aj ako komik, ktorý má svoju vlastnú šou The Late Late Show with James Corden, do ktorej si pozýva rôzne celosvetovo známe celebrity. Okrem toho sa s populárnymi osobnosťami stretáva aj v šou Carpool Karaoke, kde ich počas jazdy autom vyspovedá a dokonca si aj s nimi zaspieva. Na miesto spolujazdca si už sadla extravagantná Lady Gaga, sympatická Adele, multitalentovaný Stevie Wonder či bývalá prvá dáma Ameriky Michelle Obama.

Mohlo by vás zaujať: Ďalší prírastok v slovenskom šoubiznise. Krásna Slovenka tajne porodila!

Nedarí sa mu len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. Od roku 2012 je v manželskom zväzku s televíznou producentkou Juliou Carey, s ktorou má syna Maxa a dcéru Carey. K ich dvom ratolestiam koncom však tohto roka pribudne ďalší súrodenec. Túto radostnú správu potvrdil zahraničný magazín People.

Zdroj: People.com | Foto: Instagram, YouTube