Obrovskú radosť prežíva známa herečka, ktorá má za sebou náročné obdobie. Potom, čo nedávno prišla o bábätko, sa môže opäť usmievať. Už niekoľko týždňov je totiž znovu tehotná!

Krásna herečka a modelka Milla Jovovich (43) si nedávno prešla náročným obdobím. Prišla totiž o bábätko, ktoré čakala so svojím manželom a filmovým režisérom Paulom W. S. Andersonom, s ktorým vychovávajú dcérky Ever Gabo (11) a Dashiel Edan (4).

Po ťažkých chvíľach má ale hviezda hororu Resident Evil opäť dôvod na široký úsmev. Ako informovala fanúšikov na sociálnej sieti, už 13 týždňov je znovu tehotná: “Potom, čo som zistila, že som v 13. týždni, mám zmiešané pocity od absolútnej radosti po totálny teror. Kvôli môjmu veku, ako aj predošlému potratu sa nechcem na bábätko príliš rýchlo upínať. Nebolo to príliš zábavné a niekoľko posledných mesiacov žila moja rodina a ja na ihlách, keď sme čakali na výsledky testov a trávili čas u lekárov. Vďaka Bohu v tom máme jasno a sme opäť požehnaní ďalším dievčatkom!” teší sa Milla.

Herečku, ktorá má vo svojej rodine veľkú oporu, tak čaká po štyridsiatke tretie tehotenstvo. Fanúšikovia Mille držia palce a ku krásnej správe jej zablahoželali aj známe tváre, ako topmodelka Alessandra Ambrosio. Jovovich k tehotenstvu gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/millajovovich